کره جنوبی از بلاک چین برای امنیت اینترنت ۵G استفاده خواهد کرد !
بزرگ ترین کمپانی مخابراتی کره جنوبی موسوم به کی‌تی ( KT ) از راه‌اندازی یک کانال بر پایه ی بلاک چین برای برقراری امنیت بیشتر خبر بخشید .
 
این طرح به یوزرها اذن می دهد به مراد حفظ در قبال راهکارهای فریبنده هکرها , به جای به کار گیری از IP نشانی از روش یک شناسه بلاک چین به سیستم وارد شوند; که یک قدم حساس در راه اندازی وب ۵G است .
 
کمپانی کی‌تی که از آن تحت عنوان یک مارک دارای اعتبار در کره جنوبی یاد می‌گردد , دارنده بیشترین سهم گوشی تلفن محلی و وب در کره جنوبی است و همینطور سرویس ها مخابرات بی‌سیم و اثبات ارائه مینماید .
 
با دقت به داده ها اصلی این راءس , این واقعه موجب ساخت امنیت بیشتر شده و از به سرقت رفتن نام‌و‌نشان اشخاص پرهیز به فعالیت میاید . مشتریان حقیقی وواقعی و حقوقی اپراتور کی‌تی می توانند بر بستر این کانال تازه , داده ها دیجیتالی خویش را با ریسک کمتری , ذخیره یا این که منتقل نمایند .
کره جنوبی از بلاک چین برای امنیت اینترنت ۵G استفاده خواهد کرد !
 
غول مخابرات کره جنوبی از بلاک چین برای امنیت وب 5G استعمال خواهد کرد !
 
سئو یانگ ایل , مدیریت بلاک چین کی‌تی در این مسیر ذکر کرد :
 
کانال بلاک چین در بخش‌های نوظهور مثل مدیر انرژی و تایید نام‌و‌نشان مورد به کار گیری قرار خواهد گرفت . طرح‌هایی برای گسترش صنعت های دیگر نظیر هوش تصنعی و مصنوعی ( AI ) و کانال نسل پنجم هم در فرمان عمل قرار دارا‌هستند .
 
به واسطه زیرساخت های توسعه یافته کره‌ جنوبی , این مرزوبوم شاید اولی کشوری خواهد بود که کانال وب ۵G را در مقیاس بزرگ پشتیبانی منماید و در سود برای امنیت آن نیاز به یک کانال تجاری مبتنی بر بلاک چین خواهد داشت .
 
این مجموعه مخابراتی گزارش بخشید که کانال بلاک چینی اش از امکان انجام ۲۵۰۰ تراکنش در ثانیه برخوردار‌است و تا پایان سال قوی خواد بود تا ۴ برابر این رقم را پشتیبانی خواهد کرد . کی‌تی همینطور ادعا دارد که تا پایان سال ۲۰۱۹ , کانال آنها کارکشته خواهد بود به انجام ۱۰۰ , ۰۰۰ تراکنش در ثانیه رسد .
 
در‌صورتی‌که این برآورد صدق داشته باشند ; بلاک چین کی‌تی به مراتب از بخش اعظمی از شرکتهای شناخته شده در حوزه «پردازشگرهای پرداخت» پیشی خواهد گرفت .
 
با امداد این کانال , کمپانی بزرگ کی‌تی قادر است به آنچه انگیزه داراست , از گوشی تلفن های ۵G و دستگاه های متصل به هوش تصنعی گرفته تا هر بازار دیگری دست پیدا نماید .
 
غول مخابرات کره جنوبی از بلاک چین برای امنیت وب 5G استعمال خواهد کرد !
 
کی‌تی در دیگر برنامه های خویش اعلام نموده است که قصد داراست سرویس‎ رومینگ بر طبق بلاک چین را در کنار شرکت‌های مخابراتی بین‌المللی موبایل اعم از کمپانی مخابرات ژاپنی NTT Docomo راه‌ اندازی نماید .
 
بستنی هانگ ووک , برنامه‌ریز تجاری کمپانی کی تی به یک خبر نامه کره‌ای بیان کرد :
 
همانند وب که به مطرح ترین کانال فعلا تبدیل شده‌ است , بلاک چین یک کانال فن‌آوری بنیادی تازه خواهد بود .
 
پیش‌بینی میشود که بها کمپانی کی‌تی در کره جنوبی , طی چهار سال آتی ۲۰ برابر شود و از رقم فعلی ۴۴ میلیون دلار به ۸۸۷ میلیون دلار در سال ۲۰۲۲ رسد .