اموزش استخراج بیت کوین با اندروید

 

استخراج بیت کوین با اندروید ( گوشی موبایل و تبلت ) حتی با کمترین قدرت پردازشی! 
 
بیت کوین کماکان با توان پا بر جاست و احتمالا به همین علت نیز می باشد که استخراج بیت کوین روز آپ دیت محبوبیت بیشتری دربین مردمان پیدا می نماید . روش ها و مشقت بار افزار های مختلفی از شرکت های شناخته شده برای این کار مورد به کارگیری قرار می‌گیرد . مثلا بعضا از ماینر های ASIC و بعضی نیز از کارت های گرافیک در مرحله زیر خیس برای استخراج به کار گیری می نمایند . ولی احتمال دارد فکری به ذهنیت شما خطور کرده باشید که چرا از تلفن همراه اندرویدی در دست خودم برای استخراج بیت کوین استعمال نکنم؟! اکنون که قرار است تلفن همراه تلفن همراه اینجانب شبانه روز روشن باشد و شاید به به عبارتی میزان نیز به وب سریع وصل است چرا از آن به شایسته ترین صورت به کارگیری نکنم؟! به همین بهانه ما نیز درین مقاله به مورد استخراج بیت کوین با اندروید از روش تلفن همراه , تبلت یا این که هر دستگاه دیگری که به سیستم استدلال اندروید مجهز باشد میپردازیم و قابلیت انجام چنین کاری را مورد بررسی قرار میدهیم .

 

 
برنامه های اندروید برای استخراج بیت کوین 

 

درین بخش برنامه های اندرویدی را معرفی میکنیم که به شما در کسب سود از روش بدست آوردن بیت کوین امداد می نمایند . بعضی از برنامه های معرفی شده کار استخراج بیت کوین را از روش تلفن همراه یا این که تبلت شما انجام می دهند و بعضی دیگر با کمپانی دادن شما در یک‌سری از برنامه های مختص به شما تحت عنوان پاداش بیت کوین می دهند . مثلا یکی‌از برنامه های معرفی شده در عوض نمایش تبلیغات به شما در قالب به عبارتی برنامه به شمای بیت کوین پاداش میدهد و بعد از وصال موجودی به یک حد قابل پذیرش قابلیت برداشت بیت کوین ها و انتقال به اکانت را خواهید داشت .

 

اموزش استخراج بیت کوین با اندروید

 

Bitcoin Miner Android 

 

Bitcoin Miner Android با دریافت کردن نسبتاً 5 ستاره در Google Play Store یکی شایسته ترین برنامه های اندرویدی برای بدست آوردن بیت کوین است . با استعمال و نصب این برنامه روی موبایل یا این که تبلت اندرویدی خویش می‌توانید به طور هفتگی 0 . 002 بیت کوین بدست بیاورید .
 
درآمد معادلی که در استعمال از این برنامه میتوانید کسب فرمائید حدود 300 ساتوشی در هر 5 دقیقه یا این که همان دیگر 600 ساتوشی در هر 10 دقیقه است . البته ساز و کار به کار گیری از این برنامه این است که همین میتوانید از توان موبایل یا این که تبلت اندرویدی خویش برای استخراج بیت کوین استعمال فرمایید و نیز اینکه به جای به زحمت پرتاب کردن خویش و دستگاه اندرویدی خویش با تماشای کلیپ های کوتاه بیت کوین کسب نمائید .
 
محدودیت برداشت درین برنامه 0 . 0045 بیت کوین استف بدین ترتیب هر زمان که بخواهید میتوانید بیت کوین های بدون‌پول خویش را به کیف پول بیت کوین خودتان انتقال دهید . زمان بندی برداشت هر 10 , 20 و 28 ام ماه است . اعتنا داشته باشید که در‌این برنامه واحد مورد به کار گیری برای شمارش بیت کوین به جای BTC یا این که بیت کوین Satoshi است .

 

 
اموزش استخراج بیت کوین با اندروید

 

Bitcoin Miner Robot 

 

Bitcoin Miner Robot در موضع دوم در فهرست شایسته ترین برنامه اندرویدی برای استخراج بیت کوین است و روش کارکرد آن صحیح نظیر برنامه قبل است .
با تماشای کلیپ های کوتاه یا این که استخراج بیت کوین می‌توانید در هر 10 دقیقه 500 ساتوشی بدست بیاورید . محدودیت برداشت درین برنامه نیز دوچندان تحت است و میتوانید هر زمان که خواستید درخواست برداشت نمایید .
 
 
Free Bitcoin Miner – Earn BTC 

 

بعد از دو برنامه معرفی شده , Free Bitcoin Miner سو‌مین برنامه در دکان گوگل پلی است که امتیاز نیکی از یوزرها گرفته است . این برنامه داعیه می نماید صرفا در قبال نمایش تبلیغات به شما بیت کوین مجانی میدهد .
خالق این برنامه می گوید در حالی که موبایل شما بی کار است , بخت بزرگی برای بدست آوردن بیت کوین بدون‌پول دارید و با دقت به‌این این‌که هر روز اشخاص بیشتری به‌دنبال بدست آوردن آن می‌باشند میتوانید فارغ از صرف هزینه ای بدون پول آن را بدست آورید .

 

اموزش استخراج بیت کوین با اندروید

 

آیا استخراج بیت کوین با اندروید قابلیت پذیر است؟ 

 

همان گونه که قبلا نیز گفتیم , بیت کوین روز آپدیت به مسئله دارای اهمیت تری تبدیل می شود و به همین بهانه یوزرها بیشتری می‌خواهند که به سهم خویش وارد پروژه استخراج بیت کوین شوند . معمولا برای چنین کاری نیاز به یک کامپیوتر و یک دستگاه برای تامین توان پردازشی است . به صورت خلاصه برای استخراج بیت کوین نیاز به یک مشقت بار افزار مدام روشن برای انجام محاسبات و اتصال وب دارید که شاید به اندیشه شما نیز رسیده است که چنین امکاناتی همین اکنون در دست شماست!
 
در حالتی که بتوانید با اپلیکیشن و برنامه های موبایلی به استخراج بیت کوین با اندروید بپردازید در واقع کار فوق العاده ای نموده اید به دلیل آن که اکثری از اشخاص با صرف مخارج هنگفت برای خرید امکانات استخراج میکوشند تا سهم خویش را از این سود عظیم کسب نمایند ولی آیا استخراج بیت کوین با اندروید قابلیت پذیر است؟!
 
شاید تا حال حاضر می‌دانید که مصرف انرژی در مورد استخراج بیت کوین یک مسئله اصلی است و در طی این مراحل انرژی متعددی مصرف می شود ولی این فاکتور برای یک کامپیوتر امری معمولی است ولی هنگامی در رابطه انجام این کار با یک تلفن همراه گوشی اندرویدی یا این که یک تبلت کلام می‌کنیم , احوال مقداری پیچیده خیس می شود .
 
درآمد استخراج بیت کوین با اندروید کم است

 

اگر‌چه از لحاظ فنی انجام چنین مراحل و چنین پردازشی با استعمال از دستگاه اندروید شما قابلیت و امکان پذیر است ولی حقیقت چیز دیگری را نشان میدهد . مصرف انرژی ( باتری ) در انجام چنین کاری آنقدر بالاست که به مشقت احتمال دارد به درآمد یا این که سود برسید . حقیقت این است که در‌صورتی‌که چنین کاری فرمایید در آمد سالیانه شما نسبتاً چیزی نزدیک به کمتر از 1 دلار در سال می شود ; بایستی دقت فرمایید که چنین درآمدی در قبال کارایی هایی که می بایست در قبالش انجام دهید رقم فاجعه ای است!
 
برای مثال چیپست موبایل Samsung Galaxy SII را در لحاظ بگیرید . پردازنده این تلفن همراه اندرویدی ARM Cortex – A9 با اقتدار ساخت هش 1 . 3 مگاهش بر ثانیه است . در حالتی‌که اقتدار ایجاد هش این دستگاه را در یک سایت محاسبه گر سود استخراج بیت کوین وارد کنیم , با اعتنا به فاکتور رنج استخراج در کانال بیت کوین , پاداش دریافتی از کامل شدن یک بلاک بی نقص ( در طول نوشتن این مقاله ) چه بسا سوای در لحاظ دریافت کردن هزینه برق سود درآمد شما از استخراج بیت کوین با این موبایل اندرویدی کمتر باشد
  1. شاید علاقمند باشید یخوانید :

 

آموزش ساخت کیف پول بیت کوین
اموزش انتقال پول(send money)در پرفکت مانی

  1. راهنمای شارژ کردن حساب پرفکت مانی با کارت شارژ

اموزش افتتاح حساب پرفکت مانی
همه چیز درباره ی پرفکت مانی

 
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *