پرفکت مانی یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است.
پرفکت مانی (PerfectMoney) در سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) می باشد.
 
کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، ۰.۵% (حداقل ۰.۰۱$) می باشد که از فرستنده کم می شود.بیشتر  از این حساب برای کسب درآمد از سایتهای خارجی استفاده می گردد. PerfectMoney به هیچ عنوان ایران را تحریم نکرده است و رسما اعلام کرده با کاربران ایرانی کار میکند.
 

راه های خارج کردن پول از حساب کاربری پرفکت مانی :

 
۱- از طریق ساختن کارت شارژ e-voucher
۲- امکان درخواست حواله موجودی PerfectMoney به یک حساب بانکی (این انتقال بین سه تا پنج روز کاری انجام می شود)
۳- امکان تبدیل موجودی PerfectMoney به دیگر پول های الکترونیک (exchange)
۴- انتقال وجه حساب به حساب (بین حساب های پرفکت مانی، کارمزد این انتقال ۰.۵% (حداقل ۰.۰۱$) می باشد که از فرستنده کم می شود.)
خب ما در این مقاله قصد داریم برای شما عزیزان روش چهارم را  اموزش دهیم لطفا در ادامه با ما همراه باشید.
خب برای انتقال یا سند مانی باید چند مرحله بسیار ساده را دنبال کنید.
picمرحله اول : وراد سایت پرفکت مانی شوید و در ان لاگین کنید.
 

برای ورود به سایت پرفکت مانی کلیک کنید.

 

picمرحله دوم :  بر روی سند مانی کلیک کنید.

picمرحله سوم : صفحه ای مشابه تصویر زیر مشاهده میکنید. که به شما چهار روش یا چهار انتخاب مختلف میدهد.

 
picمرحله چهارم : خب ما در اینجا سینگل پیمنت را انتخاب میکنیم . که برای انتقال پول یا مانی از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب دیگر است .
 

 
picمرحله پنجم : اطلاعاتی که از ابتدا تا به حال وارد کردید را به شما نمایش میدهد با دقت ان ها را مطالعه کنید و اگر ایرادی دارد به مرحله قبل برگردید و ان ها را اصلاح نمایید و اگر اطلاعات شما درست و صحیح بود بر روی سند مانی کلیک کنید که در عکس هم مشخص شده است .
 

 
انتقال پول شما انجام شده و فرده مورده نظری که شما قصد انتقال پول به حساب ان داشتید بلافاصله پول شما را دریافت کرده و شما به صفحه اصلی یا پنل کاربری خود هدایت میشوید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *